Geïnteresseerd in een initiatie roeien? Weten of roeien iets voor jou is? Kom het ontdekken bij KRCG!

Vrijdag 14 februari 2020 om 18.30u organiseren we een info-moment. Afspraak aan het secretariaat van de club, Yachtdreef 2.   We  geven  je graag alle nodige uitleg en informatie over roeien bij KRCG,  leiden we je rond in onze loodsen en maken we je enthousiast voor deze fantastische sport.

Aansluitend om 19u is er een Infoavond in ons Clubhuis voor recreanten en aspirant recreanten.Daar kom je alles te weten over het nieuwe seizoen recreanten roeien in onze club!

Naast de voorstelling van onze activiteiten 2020, is de recreantenavond ook de ideale gelegenheid om andere  recreantroeiers te ontmoeten,  roeiplannen te smeden voor t nieuwe jaar, nieuwe roeimaatjes te  leren kennen…

Wie zin heeft, kan nadien aanschuiven aan tafel voor een heerlijke, gezellige kaasschotel.

Laat ons even weten of we jullie mogen verwachten!

Stuur een mailtje aan carla@krcg.be of FB berichtje in de groep van KRCG Recreanten.

Voor wie zin heeft in de kaasschotel: Inschrijving door overschrijving van 15€ op rekeningnummer                        BE18 4460 1132 2165 van KRCG  vóór 9 februari.

Patrick, Willy, Dirk, Peter, Corinne en CarlaRecreanten